Kostýmérna a půjčovna kostýmu Táboru A JE TO!
Dětský tábor A Je To
Vybrat velikosti k zobrazeníSeřadit kostýmy abecedně A-ZSeřadit kostýmy abecedně Z-ASeřadit podle data aktualizace od nejnovější

Obelix

Obelix - 00036_ob/ob001.pngObelix - 00036_ob/ob002.png
Identifikační číslo kostýmu:
36
Kostým:
Pánský
Velikost:
pánská L, pánská XL, pánská XXL
Popis kostýmu:
Legendární silák galského národa z malé vesničky u pobřeží. Ke kostýmu je možno zapůjčit po předchozí domluvě i menhir. Součástí kostýmu není vycpávka na břicho. Doporučujeme vzít si z domu starý polštář a připnout jej páskem kolem pasu a přez něj natáhnout kalhoty. Kostým se skládá z několika částí: kalhot, paruky, knír, helmy s rohy a pásku.Je obsažen ve skupinách:

Diskuse ke kostýmu:

Generál *****Kostým vylepšen2014-12-14 21:25:11

Kostým je doplněn Menhirem a ten je nově doplněn i pěkným postrojem, aby se dal nosit na zádech, stačí jen doplnit Idefixe.


Vložit nový příspěvek do diskuse:

Pokud máte nějaký dotaz k tomuto kostýmu, pak jej neváhejte položit. Potřebujete k tomu pouze unikátní jméno a vědět na co se chcete zeptat. Unikatní znamená, že pro pole Autor nesmíte používat stejnou přezdívku jako mají registrovaní uživatelé. Předmět není povinný, ale můžete jej vyplnit. Může obsahovat nadpis, třeba "Dotaz na ...". Pokud vyplníte email, budete automaticky informování o novinkách v této minidiskusi. Vzkaz je pole povinné. Není dovoleno používat HTML speciální znaky.

Autor příspěvku diskuse:

Předmět diskuse:

Email pro zasílání aktualizací:

Vzkaz do diskuse:

Zpátky nahoru


© KrokNET.EU - 2014